RISINĀJUMI
Ar zemi piepildītie BASTIONI tiek izmantoti visā pasaulē, lai izveidotu drošu šķērsli, kas pasargātu dzīvo spēku un militāro tehniku un aprīkojumu. No BASTIONIEM tiek veidotas drošas sienas bāzes perimetra aizsardzībai, pagaidu būves un mītnes. BASTIONI būtiski paaugstina drošības un kontroles līmeni.

BASTIONI ir kļuvuši par nozīmīgu sastāvdaļu un etalonu drošības un militārās aizsardzības organizācijās, tostarp ANO miera misijās, NATO, MOD, USMC, USAF, ASV, Lielbritānijas un citās pasaules armijās.


BASTIONI militāriem uzdevumiem

Neatkarīgi no tā vai BASTIONI tiek izmantoti kā aizsargbarjera vai robežu noteikšanai, tās pielieto, lai aizsargātu personālu, aprīkojumu, transportlīdzekļus un kritiskos punktus dažādās operācijās, piemēram, militārajās, miera uzturēšanas, humānajās, kā arī civilajās misijās.
BASTIONI militāriem uzdevumiem
Atkārtoti izmantojamie BASTIONI

Atkārtoti izmantojamie BASTIONI ir konstruēti tā, lai tos varētu izvietot tieši tāpat kā standarta BASTIONU izstrādājumus. Taču noņemot vienu vertikālo stiepli, sabērtais materiāls (smiltis, grants, zeme) brīvi izbirst no vienas šūnas. Kā rezultātā Bastionus var sapakot viegli demontēt un pārvest uz jauno uzstādīšanas vai glabāšanas vietu.
Atkārtoti izmantojamie BASTIONI
Vēlies veikt pasūtījumu?
Atstājiet savu kontaktinformāciju un mūsu pārstāvis ar jums sazināsies:
Atstāj savu kontaktinformāciju
Aizpildot pieteikumu, jūs piekrītat datu apstrādei.
Kontakti
+371 27848424
+371 26404008
info@bastioni.lv

Adrese

Ganību dambis 27 k-5,
Rīga, Latvija
LV-1005