Sargu postenis
Perimetra galveno pozīciju kontrole ir objekta aizsardzības pamats. Tāpēc pozīcijai, no kuras tiek veikta kontrole un novērošana, jābūt pēc iespējas aizsargātākai un ērtākai.

HESCO sargu postenis ir mobilais ilgtermiņa šaušanas punkts, kuru vajadzības gadījumā var izmantot kā kontrolpunktu. Tas sastāv no stiepļu rāmja un blīva auduma, kuru parasti piepilda ar smiltīm vai augsni, izmantojot iekrāvēju. Struktūrai ir pietiekama aizsardzības pakāpe, lai nodrošinātu karavīra drošību no visu veidu kājnieku ieročiem. Tas sastāv no sānu sienām, šaušanas lūkām un aizsarggriestiem, kas aizsargā no pretinieka uguns un šķembām no augšas.

HESCO sargu posteņa uzstādīšana prasa apmēram 2 stundas un apmēram 20 m3 pildījuma materiāla. HESCO sargu posteņa siena ir pietiekami stipra, lai izturētu lielkalibra ieroču, mīnmetēju un artilērijas uguni.

HESCO sargu postenis ir kompakts un mobils – katrā aizsargšūnā viena no ribām ir aprīkota ar izvelkamo stieni, kas ļauj to ātri izjaukt un izbērt materiālu.

Viens mobilais sargu postenis ir paredzēts trim šaušanas punktiem, kas dod iespēju nodrošināt riņķveida aizsardzību.
HESCO
HESCO sargu postenis ir kompakts un mobils – katrā aizsargšūnā viena no ribām ir aprīkota ar izvelkamo stieni, kas ļauj to ātri izjaukt un izbērt materiālu.

Sargu postenis
Tehniskā specifikācija
Vēlies veikt pasūtījumu?
Atstājiet savu kontaktinformāciju un mūsu pārstāvis ar jums sazināsies:
Atstāj savu kontaktinformāciju
Aizpildot pieteikumu, jūs piekrītat datu apstrādei.
Kontakti
+371 26404008
oskars@watex.eu

Adrese

Ganību dambis 27 k-5, LV-1005
Rīga, Latvija
LV-1005

Rekvizīti
SIA "WATEX
Reģ. numurs: 40003712811
Adrese: Rīga, Ganību dambis 27 k-5, LV-1005
Banka: SEB Banka
AS Bankas kods: UNLALV2X
Konts: LV89UNLA0050005315819